Paylaş

KOÇ: Duygularınız netleşecek ve bencilce yaklaşımlardan uzaklaşacaksınız. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek. Siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın! Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar ruhunuzu aşkla güçlenecek. Finansal konulara ise bu ay özellikle dikkat göstermelisiniz. Borç vermek için ideal bir zaman olmayabilir.
Ayın en iyi günleri:
8, 17, 21, 24 Şubat

BOĞA: Farkındalığınız artıyor ve öfkeyi yenip bilgeliğin gücünün bilincine varıyorsunuz. Zorlu bir dönem bitip yeni, sağlıklı, zengin ve aşk dolu bir dönem başlıyor. Ruhunuzu yüceltip gerçek saflığa erişeceksiniz. Başarılı ve mutlu olmanız için neyin iyi neyin kötü olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizle yüzleşebilmenin getirdiği huzurun ruhunuza kattığı bilgeliği maddi manevi zenginliklerle yaşayacaksınız. İş hayatınızda yetenek ve becerilerinizin mükafatını almaya başlayacak gizli düşmanlar ve rakipleriniz tarafından üzerinizde kurulmuş baskı ve oyunlardan özgürlüğünüze kavuşacaksınız.Ayın en iyi günleri:
5, 9, 18, 21 Şubat

İKİZLER: Yorgunluk ve stresin etkisiyle neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamadığınız süreçlerden geçtiniz. Şimdi Yeni Ay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırabilir, bozulan dengeleri yerli yerine oturtabilirsiniz. Aceleci değil sabırlı olmalı, kararlarınızın arkasında durmalı ve beklemeyi zayıflık saymamalısınız. Bekar İkizler yeni ay enerjisi ile aşk hayatınız da sürpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. Sağlık yönünden kendinize dikkat etmeli ve geçmeyen ağrılarınız için doktora başvurmalısınız. Uyku düzeninizi korumalısınız.
Ayın en iyi günleri:
4, 12, 16, 27 Şubat

YENGEÇ: İşinizle ilgili sürpriz kazançlı bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sizden sakladığı bir takım olayları fark edebilir buna bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanın yaşadığı sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması ona olan sabrınızı tüketebilir ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda hiç kimsenin sizi istediği gibi yönlendiremeyeceğini hissettirmeli ve kendi doğrularınız kararlarınız için mücadeleden vazgeçmeyeceğinizi dosta düşmana ispatlamalısınız.
Ayın en iyi günleri:
1, 12, 27, 28 Şubat

ASLAN: Gelecek kaygılarınızı ve yarın ne olacak endişelerinizi bırakın ve özgürleşin. Her şey olması gerektiği gibi ilerlerken siz yalnızca yapmanız gerekenleri yerine getirin ve yaşamın akışınd ki yerinizi alın. İşinizle ilgili konularda rakipler ve iş birliği içinde olduğunuz kişilerin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Kime değer verip kimi yaşamınızdan uzaklaştırmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Meditasyon yaparak korku, endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çalışmalarda bulunun. Popülerliğiniz iş hayatınızda kalıcılığınıza kalıcılık başarınıza başarı katacak.
Ayın en iyi günleri:
6, 11, 14, 23 Şubat

BAŞAK: Ne kadar özel ve değerli olduğunuzun farkına varın ve her şeyden önce kendinizi sevin. Yeni ay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. Yüzünüze gülen terfi etme fırsatını yeteneklerinizle zenginliğe çevirmek için harekete geçin. İkili ilişkilerinizde önem kazanmakta ayrı olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilişkinize biraz daha özen gösterip duygularınızı ifade etmekten çekinmemek.
Ayın en iyi günleri:
2, 8, 17, 25 Şubat

TERAZİ: Şş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni plan ve uygulamalar kazancınızı arttırabilir. Dolayısıyla anlaşmazlıkları büyütmemeli, pozitif yaklaşımlar içinde olmalısınız. Özel yaşamınızda ise kararsız olmamaya özen göstermeli ve hissettiğinizden farklı sözler söylememeye dikkat etmelisiniz. Yersiz kıskançlıklar eş ya da sevgilinizi kırmanıza ve ilişkinizi yaralamanıza neden olabilir. Dostlarınızla aranızdaki tüm köprüleri yakmayın. Çevrenizdekilerin size karşı yaptıkları hataları düzeltmeleri için onlara fırsat tanımalısınız.
Ayın en iyi günleri:
7, 10, 15, 21 Şubat

AKREP: Gökyüzü bu ay merhamet duygunuzun başınızı ağrıtabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle de finansal konularda yaşanacak gelişmeler karşısında merhametiniz ciddi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise son derece hareketli bir dönemdesiniz. İlişkinizi sonlandırma kararı aldıysanız ne kadar doğru bir karar aldığınızı destekleyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürlerle karşılaşabilirsiniz. Sonradan pişman olmamak için herhangi bir imza atmadan önce ayrıntılara dikkat etmenizde fayda var.
Ayınn en iyi günleri:
6, 17, 19, 26 Şubat

YAY: Uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığınız yüklü bir paranın gelmesi ile iş hayatınızdaki krizleri atlatabilir, biriken borçlarınızı ödeyerek düzlüğe çıkabilirsiniz. Yeni bir işe girebilir, işinizi daha farklı bir sektörde yeniden yapılandırma imkanına kavuşabilirsiniz. Kontrollü davranın ve kararlarınız konusunda her zamankinden özenli davranın. Har vurup harman savurmadan hareket etmelisiniz.Özel yaşamınızda Bekar Yay’lar yeni insanlar tanıyabilir ve sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin duygusal davranışlarına aynı şekilde karşılık vermelisiniz.
Ayın en iyi günleri:
5, 16, 21, 29 Şubat

OĞLAK: Bu ay işinizle ilgili konularda biraz daha cesaretli olmalı ve geri planda kalıp kaderinizi başkalarının eline bırakmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise tartışmalardan uzak durup sakinliğinizi muhafaza edin ve hatalarınızı kabullenir bir tutum içinde olun. Her zaman haklı siz olamayacağınıza göre özür dilemeyi bilmelisiniz. Beraber olduğunuz insana sürprizler hazırlayabilir ve ilişkinizde tıkanan noktaları sevgi ile aşarak aşkın doruklarına çıkabilirsiniz. İleride sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak için şimdiden önlem almakta fayda var.
Ayın en iyi günleri:
1, 19, 23, 24 Şubat

KOVA: Maddi konular başta olmak üzere kariyer hayatınız yeniden şekilleniyor. Bu ay iletişime önem verin işinizle ilgili planlar yapın yeniliklere açık olun. Kontrat, sözleşme ya da vergi gibi konulardan kaynaklanabilecek hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise çekiciliğiniz öylesine kuvvetli ki kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Yine de ani kararlar vermeden önce güvendiğiniz birine danışmalısınız. Strese bağlı sağlık sorunları yaşayabileceğiniz konusunda dikkatli olmalısınız. Her şeyden önce kendinizi sevin ve değer verin.
Ayın en iyi günleri:
3, 9, 17, 23 Şubat

BALIK: Kendi adınıza deneyimler aradığınız, kalıplarınızı kırmak istediğiniz bir sürece girebilirsiniz. Başkaları tarafından sınırlanmaya kalktığınız durumlarda isyankar bir tavır sergileyebilirsiniz. İş hayatınızda da gerçekçi tutumunuz haklarınızı almanızı ve kariyerinizde yeni ve güçlü bir süreci aralamanızı sağlayacak enerjilere sahip. Maddi konular başta olmak üzere kariyer hayatınız yeniden şekilleniyor. Uzun süredir ilgisini hissettiğiniz birinin size karşı beslediği özel duygularını itiraf etmesi ile duygusal hayatınızda önemli bir değişim yaşayabilirsiniz.
Ayın en iyi günleri:
5, 14, 18, 22 Şubat