Paylaş

Toronto’da Danforth Caddesi üzerinde hizmet veren Mr Pide, COVID 19 salgını süresince ihtiyaç sahiplerine gıda yoluyla destek olacak.

Maddi sıkıntı yaşayan toplum üyelerine her gün ücretsiz sıcak yemek dağıtacak olan Mr Pide’nin sahibi Volkan Ümekkan, Perfect Gazete’ye verdiği röportajda eyaletin hafta başında başlattığı Olağanüstü Hal kuralları çerçevesinde kendi işyerinin açık olacağını ve salgın dolayısıyla iş kaybı yaşayan öğrenciler başta olmak üzere ihtiyacı olan toplum üyelerine bu şekilde destek olmaya çalışacaklarını söyledi.

Gıda Mühendisi olan Ümekkan, işyerinde gerek yiyeceklerin hazırlanması gerek alan ve malzeme temizliği olarak hijyene azami özen gösterdiklerini ve sunulacak hizmetin pick up yöntemiyle olacağını söyledi.

Ümekkan’ın en önemli ricası ise kaynakların sınırsız olmaması nedeniyle gerçekten ihtiyaç sahiplerinin bu hizmetten faydanlanmaları.

Mr Pide’den gelen duyuru aşağıdaki gibidir.

Öğrenci arkadaşlarımıza duyurudur:

Maddi ve manevi zor geçen bu günlerde, işini kaybetmiş veya başka maddi güçlükte olan öğrenci arkadaşlarımız (ve diğer ihtiyaç sahipleri) için ücretsiz yemek dağıtmayı planlıyoruz.

İmkanlarımız ölçüsünde, elimizden gelenin en iyisini yapma niyetiyle bize başvurularınızı bekliyoruz. Lütfen info@mrpide.ca adresine veya 647.351.7433 numaralı WhatsApp hattımıza, adnızı ve pick up yapacağınız saati yazınız. Gelen talebe göre en kısa zamanda liste oluşturulup servise başlanacaktır.

Restoranımız diğer müşteriler için açık olacağından, onlara vereceğimiz servisin aksamaması için sizden istediklerimiz:

  1. Yemekler günlük hazırlanacaktır. Mr. Pide Facebook sayfasından yapılacak yemekleri ilan edeceğiz. Lütfen restoranı arayıp ne yemek var diye sormayalım.
  2. Yemekleri saat 4:00 – 7:00 PM arası dağıtmayı planlıyoruz. Kesinlikle delivery yapılmayacaktır. Sadece pick up yapabilirsiniz. O yüzden geleceğiniz saati yazarsanız, geldiğinizde üstünde isminizin yazılı olduğu paketinizi alabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz malumunuz durumdan dolayı, restorant içerisinde pick up işlemi haricinde kimseyi bekletemeyeceğiz!
  3. Yemekler umuma göre hazırlanacağından, özel istekleri yerine getirmeyeceğiz.
  4. Eğer gerçekten ihtiyaç sahibi değilseniz; ihtiyaç sahibi olup da alamayanların VEBALİNE girersiniz. Bu konuda hassas davranalım.

 

Mr. Pide Ailesi

800 Danforth Avenue Toronto ONTARIO

647.351.7433

www.mrpide.ca

info@mrpide.ca

https://www.facebook.com/mrpide.halal