Paylaş

2013 yılında kurulan Radio Perfect FC, Versus Futbol Lig’inin 2018 Sonbahar sezonunu lider olarak kapattı.

DJ Barkan kaptanlığında, 8 takımın katıldığı ligi 10. maç sonrasında lider bitiren Radio Perfect FC şampiyonluk için play off oynayacak.

Takımda Berat Ozturk, Levent Sarı ve Erkan Aytaç defansta, Kaptan DJ Barkan, Pamir Naeem, Harun Can Parlak ve İbrahim Akar orta sahada, forvette Emre Yılmaz, Namık Matay ve Ricardo Mobin oynarken, kalede Mustafa Paşa yer alıyor.

Takımın kaptanı DJ Barkan şampiyonluk kupasını kaldırmanın elbette büyük bir sevinç ve gurur olduğunu, fakat tüm ekibin en önem verdiği şeyin fair play ruhuyla birlikte oynayabilmek olduğunu söyledi. DJ Barkan futbol oynamanın hem fiziksel hem de sosyal olarak sağlıklı yaşamın en önemli gerekliliklerinden biri olduğunu, dolayısıyla her yaştan insanın bir spor dalıyla uğraşması gerektiğini belirtti. Son olarak Perfect Media’ya teşekkür eden DJ Barkan takımının kapılarının yeni ekip arkadaşlarına her zaman açık olduğunu söyledi.

Şu ana kadar 4 kez şampiyonluk kupasını kaldırmış olan Radio Perfect FC 5.ci şampiyonluğuna giderken Perfect Media ekibi olarak tüm takımımıza başarılar diliyoruz.